GİRİŞ KURALLARI:

1- Flyzone tarafından biletleme yapılması ve/veya tesise girişimle birlikte işbu ‘‘Giriş Kuralları’’, ‘‘Park Kuralları’’ ve ‘‘Güvenlik Uyarıları’’nı kabul ettiğimi beyan ve taahhüt ederim.  

2- Tesis tarafından sunulan ünitelerin kullanımının ve aktivitelerin risk taşıdığının farkındayım. Flyzone; güvenli ve eğlenceli bir tesis sunabilmek için gerekli tüm önlemleri almıştır. Alınan bu önlemler neticesinde oluşturulmuş uyarı ve bilgilendirme levhalarına, görevlilerce belirtilen hususlara uyacağımı kabul ve taahhüt ederim. Flyzone; kişisel/özel eşya hasarlarından ve/veya kayıplarından sorumlu değildir. Tesiste oluşacak kazalarda; eğer bu kazalar kişinin dikkatsizliğinden, tesis kullanımında kurallara uyulmamasından, kişinin kendi bedensel sınırlarının bilincinde olmamasından kaynaklanmış ise, Flyzone sorumlu tutulamaz. Olası riskleri ve kazaları önleyebilmek adına, ‘‘Giriş Kuralları’’, ‘‘Park Kuralları’’ ve ‘‘Güvenlik Uyarıları’’ benim bilgime sunuldu, ben de bu kural ve uyarıları, yasal olarak bağlayıcı kabul ediyorum.

3- Bunlara ek olarak, Flyzone ve çalışanların bütün talimatlarını anında yerine getireceğimi beyan ediyorum. Kurallara uymadığım takdirde; giriş ücretimin iadesini almadan tesisten çıkarılacağımın bilgisi tarafıma önceden verilmiş olup, bu durumda herhangi bir hak ve alacak iddiasında bulunmayacağım. 

4- Benim veya benim gözetimim altındaki çocuklar ya da kişiler tarafından tesise, tesisin herhangi bir bölümüne ya da üçüncül elemanlarına, çalışanlara veya diğer kullanıcılara verilen zararlarda, tüm sorumluluğun tarafıma ait olduğunu  kabul ederim.

5- Kullanıcının; reşit olmaması durumunda ve/veya reşit olmayanların yasal velisi-vasisi olmamam durumunda; tesis içerisinde ve tesis kullanımında onları gözetme görevinin tarafıma ait olduğunu kabul ve beyan ederim.

6- Flyzone’un; tarafımdan verilen bilgileri kaydettiğinin bilincindeyim. Bilgilerimin gizli olduğunu ve sadece Flyzone ve kullanıcı tarafından  kullanımına izin verildiğini kabul ederim.  Flyzone tarafından haber, kampanyalar, etkinlikler ile ilgili tarafımca iptal edilene kadar mail, sms, email vs. yöntemlerle bilgilendirme yapılmasını kabul ediyorum. Müşteri-kullanıcı  profilimin silinmesi durumunda, profile bağlı saklanan bütün bilgiler de silinecektir. Flyzone’a verdiğim iletişim bilgilerini, istediğim zaman iptal edebileceğimi bilmekteyim. 

7- Flyzone; ‘‘Giriş Kuralları’’nın, ‘‘Park Kuralları’’nın ve ‘‘Güvenlik Uyarıları’’nın; tüm şartlarını ve koşullarını her zaman haber vermeksizin  değiştirme hakkını saklı tutar.