PARK  KURALLARI

 

1- Bileklikler orijinal ve tarafınıza verildiği hali ile muhafaza edilmelidir. Bilekliklerde kopma veya kaybolma durumlarında misafir ilişkilerine başvurunuz. Bilekliğinizi, faturanızı ve biletinizi ziyaret sonuna kadar yanınızdan ayırmayınız. 

2- Flyzone içeresindeki eğlence ünitelerinin çalışması; bakım çalışmalarından etkilenebilir. Teknik bakımdan dolayı kapanan ünitelerimizle ilgili misafir ilişkilerinden bilgi alınız.

3- Ziyaretçilerin; sağlık durumları iyi olmalı ve herhangi tıbbi olumsuzlukları bulunmamalıdır. Hamile bayanların, epilepsi, kalp ve tansiyon hastalarının, fiziksel rahatsızlıkları ve cilt enfeksiyonu veya kanayan açık yarası olanların üniteleri kullanmaları yasaktır. Aksi halde yaşanabilecek tüm olumsuzluklardan yalnızca ilgili kullanıcı/müşteri sorumlu olacaktır.

4- Flyzone oyun alanına; her türlü yiyecek ve içecekle girilmesi yasaktır.

5- Yanıcı, patlayıcı maddeler, kesici-delici alet, silah ve diğer tehlikeli materyallerle giriş yapmak yasaktır.

6- Refakatçiler; beraberlerindeki kişilerden sorumludurlar ve 13 (on üç) yaşından küçük ziyaretçilerin parka tek başına girmelerine izin verilmez. 13 (on üç) yaşından küçük bir ziyaretçinin refakatçisi 18 (on sekiz) yaşından büyük olmalıdır.

7-Flyzone ya da Flyzone’un yetkilendirdiği kişi/kişiler; hırsızlık, saldırgan tavırlar, park kurallarına uymama, güvenlik kurallarına uymama, bekleme sırasında öne geçme durumlarında ziyaretçilerin parka girişlerini engelleme ve/veya parktan uzaklaştırma hakkına sahiptir.

8- Trambolin kullanımına uygun kıyafetler (spor-rahat) giyilmesi ve  altı kaymaz çoraplar ile trambolin’lerin kullanılması zorunludur. Trambolin alanlarında ayakkabı ve terlik kullanımına izin verilmemektedir.

9- Sizin tarafınızdan çekilen tüm fotoğraflar, alınan video ve ses kayıtları; sadece özel kullanımınız içindir. Yazılı iznimiz olmadan, bunların ticari kullanımı, ticari amaçlı çoğaltımı veya üretimi yasaktır.

10- Güvenlik nedenleri ile tesisimiz kamera sistemi ile izlenmektedir.